14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜNDE NEREYE GİTSEK DİYENLER…

 

 

14 Şubat Sevgililer Gününü Nerede Geçirsek?

14 Şubat sevgililer gününde sevgilisi ile güzel bir gece geçirmeyi kim istemez?

14 Şubatta hangi sanatçı nerede sahne alıyor?

Hangi mekanlar nasıl programlar hazırlamışlar?

Hepsi bu günkü yazımda mevcut.

 

 

Mustafa Ceceli Sevgililer Günü Konseri

“Mustafa Ceceli Sevgililer Günü Özel Konseri” Marina Parkta!

Türk pop müziğinin sevilen ismi Mustafa Ceceli,14 Şubat Sevgililer Gününde en güzel aşk şarkılarını Ataköy Marina Park Konser Alanında söyleyecek. İstanbulun yeni yaşam ve eğlence merkezi Ataköy Marina Park,14 Şubat Perşembe akşamı Mustafa Ceceli konserine ev sahipliği yapıyor. Birbirinden güzel şarkıları ve muhteşem sahne performansı ile unutulmayacak…

 

 

14 Şubat Sevgililer Günü Yalın Konseri

Türk Pop Müziğinin 7’den 77’ye sevilen ismi Yalın, 14 Şubat sevgililer gününde en özel, en sıcak ve en samimi şarkılarını, en yalın halleri ile paylaşmak için Refresh the Venue’ de sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor!

Bu özel gecede en romantik, en sıcak, en içten şarkılarıyla Yalın sizlere unutulmaz bir Sevgililer Günü gecesi yaşatacak.

 

14 Şubat Demet Akalın Konseri

Öyküsü III. yüzyıla dayanan bir gün Sevgililer Günü. Sevginin pekiştiği, sevgililerin belki de uzun süredir dile getirmediği duygularına ses verdiği tarih 14 Şubat. Bu tarihte, en güzel sevgi sözcükleri dillendirilir, en güzel hediyeler en içten duygularla verilir sevgiliye…

Eğer sizde bu özel günde hala planınızı yapmadıysanız 14 Şubat Sevgililer gününde Demet Akalın ile Titanic Otel’de bu anı ölümsüzleştirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MFÖ 14 Şubat Sevgililer Günü Konseri

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ SUADA CLUB’DA, MFÖ İLE UNUTULMAZ ROMANTİK BİR GECE…

Türk pop ve rock müzik tarihinin gelmiş geçmiş en sevilen şarkılarının sahibi ve Türkiye’nin en köklü müzik gruplarından biri olan efsane topluluk Mazhar Fuat Özkan üçlüsü, iki kıta arasında romantik bir adada sevgilinizle unutulmaz bir konsere imza atacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sevgililer Günü Gipsy Night 2013

Müzik ve Dans Grubu Gypsy Night, Sevgililer Günü’nde The Hall’da…

Sevgililer Gününde müzikli ve danslı bir eğlence arayanlara özgün bir show seçeneği.The Hall’un , 14 Şubat sevgililere özel programı tam bir Gypsy şöleni. Flamenko ile Roman müziklerini harmanlayarak füzyon bir gösteri hazırlayan Gypsy Night grubu, birbirinden renkli danslarla 3 saat boyunca coşkulu bir program sunuyor.

 

 

 

 

 

 

 

Kafası Karışık Kontrtenor – Nuri Harun Ateş 14 Şubat Sevgililer Günü Konseri 2013

Nuri Harun Ateş nam-ı diğer “Kafası Karışık Kontrtenor” Anadolu Yakası semaları altında Sevgililer günü’ne  özel aşk dolu şarkılarla DoubleTree-Moda,La Gazetta Bar’da sahne alıyor.

Sürprizlerle dolu bir repertuar ve hikayeler ve danslar ve kostümler ile rengarenk bir Sevgililer Günü bizi bekliyor.

 

 

 

 

 

 

 

Kaybedenler Kulübü Yanlızlar Partisi 2013

Kaybedenler Kulübü Yalnızlar Partisi her zaman olduğu gibi 14 Şubat Perşembe gecesi doğduğu yerde, Trip Bar Kadıköy’de gerçekleşiyor. 2011 yılında sinemalarda gösterime giren ve daha sonra TV kanallarında da beğeniyle izlenen Kaybedenler Kulübü filmini konu olan şehir efsanesi Radyo Programı Kaybedenler Kulübü yayın hayatına www.standart.fm üzerinden devam ediyor. Programın yaratıcı ve sunucuları Kaan Çaydamlı ve Mete Avunduk bu özel gecede dinleyenleriyle buluşacak. Gecenin müzikal seyrini özel arşivinden özenle seçtiği parçalarla Mete Avunduk belirleyecek.