2012 GELİR HOŞ GELİR: BİR ETKİNLİK REHBERİ

Sizlere alternatif sunmaya devam ediyoruz. Bu laternatiflerimiz yılbaşını dışarıda geçirmek isteyenler için pek tabii. Ama evde kutlama yapmak isteyenler için de araştırmalarımız var merak etmeyiniz. Ama ” Yılbaşında da evde mi oturucam canım.Atarım kendimi dışarı” diyenler için bir seçenekte Taksim civarlarında sizi bekliyor olacak.

Çok özlediğimiz iki grup Athena ve Duman eşliğinde 2011′ e el sallayıp 2012′ye “Hoşgeldiiiin” demek isterseniz istikamet  Küçükçiftlik Park.

Yeni yılın tek alternatif eğlencesinde Athena ve Duman Küçükçiftlik Park’ta Casio G-SHOCK ana sponsorluğunda uzun zamandan sonra ilk defa aynı sahnede yer alıyor. Etkinlik Küçükçiftlik Park’ın 7500 kişilik dev çadırında gerçekleşecek. Avrupa’dan özel olarak getirtilen çadırda son teknoloji ısıtma sistemleri mevcut. 31 Aralık’ta salon sıcaklığında ama açık hava konseri ferahlığında bir gece sizleri bekliyor.

Saat 21:00′de Öztürk’ün sahneye çıkmasıyla başlayacak eğlence dolu gecede, saat 22.30’da Duman sahne alacak ve saat 00.45’te sahne alacak Athena’nın şarkılarıyla sabah 04:00’e kadar eğlence devam edecek.

VIP bileti almış olan seyircilerimizin bulunduğu alanda standlar yer almaktadır. Standlar 4 kişiliktir. Stand başına1 şişe Premium votka enerji, meyve suyu ve çerez bulunmaktadır. Sınırsız yerli içki servisi gece sonuna kadar devam edecektir.

Ayrıntılı bilgi için http://www.facebook.com/events/310505692300682/ ve 0 212 266 56 50-63 nolu telefonları arayabilirsiniz.

- 18 yaş sınırı vardır.
- Belirtilen saat kapı açılış saatidir.
- Etkinlik Küçükçiftlik Park Kapalı Çadır’da gerçekleşecektir.
- Organizasyon şirketinin programda değişiklik yapma hakkı saklıdır.
- Organizasyon şirketi bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
- Organizasyon şirketi uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
- VIP bilet fiyatına sınırsız yerli içki dahildir.
- VIP bileti almış olan seyircilerimizin bulunduğu alanda standlar yer almaktadır. Standlar 4 kişiliktir. Stand başına 1 şişe Premium votka enerji, meyve suyu ve çerez bulunmaktadır. Sınırsız yerli içki servisi gece sonuna kadar devam edecektir.

GİDECEK HERKESE İYİ EĞLENCELER :)