2012 GELİR HOŞ GELİR : BİR ETKİNLİK REHBERİ

2011 yılını uğurlamamıza sayılı günler kala o son gün ne yapacağını bilemeyenlere ilaç gibi bir dosya hazırladık : 2012 GELİR HOŞ GELİR. Biz size şimdiden alternatiflerimizi sunmaya başlayalım da siz 2012 yi  büyük bir keyifle uğurlamaya hazır olun.

BURN PRESENT : ROUTE  2012


Bir yılbaşı efsanesi haline gelen Route serisi, 31 Aralık 2011 gecesi yine FG 93.7 tarafından Burn Energy Drink sponsorluğunda düzenlenen “Burn presents ROUTE 2012”de dans müziği severleri Türkiye’nin en iyi DJ’leriyle buluşturacak.

Bu sene katılımcılarını daha kaliteli bir atmosferde ağırlamak amacıyla Beyoğlu’ndaki The Hall Urban Style’a taşınan Route 2012, 2 sahnede 15 süperstar DJ’le seçkin misafirlerine unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor.

Tüm katılımcılara açık olacak 2 sahnede BeeGee, Murat Uncuoğlu, U.F.U.K, UHR, Ferhat Albayrak, Alican Yüksel, Mert Yücel, İlker Aksungar, Altan Balgır, Orkun Bozdemir, Ömür Sarı, Doğuş Çabakçor, Sinan Çatak, Nurettin Çolak ve Doruk Güralp’in performanslarıyla gerçekleşecek Burn presents ROUTE 2012, yeni yıla en iyi müzikle girmenizi sağlayacak.