BEKLEDİĞİMİZE DEĞDİ : BENDE Bİ’ AŞK VAR

Her ne kadar benim kalbime ” Kurşuni Renkler” yorumu ile taht kurmuşsa da hepimiz onu “DEPRESYONDAYIM” derken keşfettik. Aldatılmış, terkedilmiş bir kadının ruh halini oldukça iyi anlatmayı başarabildiğini daha o zamandan kanıtlamıştı aslında Göksel bizlere. Daha sonrada çizgisinden hiç bir şey kaybetmeden bizi şaşırtmaya ve her albümde bir basamak daha yukarıya çıkmaya devam etti.

Hepimiz ya da bir çoğumuz diyelim O’nun sesini ne yaparsa yapsın keyifle dinledik ve iyi bir yorumcu olduğunu kabul ettik. Şimdi ise bir aşk acısının üzerine çok fena gidebilecek bir çıkış parçasıyla Göksel’in ayak seslerini yeniden duyuyoruz. Göksel  artık hiç bir heyecanı kalmayan Türk müzik piyasasına ilaç gibi gelecek bir iş yaptı ve yepyeni bir albüm hazırladı. ” Bende Bi’ Aşk Var” ismini verdiği albümünün ilk konserini 3 Şubat Cuma günü saat 22:30′da Salon İKSV’de verecek.

Klibi Hollanda Konsolosluğu’nda çekilen  ”Acıyor”u ilk dinlediğimde nedense bende bir Gülden Karaböcek şarkısının biraz daha pop versiyonunu dinliyormuş hissi uyandırdı. Bu arada siyah beyaz klibin gerçekten enfes olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim.  Bakalım siz ne düşüneceksiniz.