EN İYİLER İSTANBUL’DA

İlk haberlerini aylar öncesinden almaya başladık. Serena yeniden İstanbul’da haberleriyle kalpler hızla atmaya başladı. Sonra Sharapova ve Azarenka’nın haberleriyle turnuvanın başlangıcını iple çekmeye başladık. Son olarak öğrendik ki Radwanska’da katılmış aralarına.

23 Ekim’de başlayacak ve 28 Ekim’de final maçıyla son bulacak olan tenis turnuvasının 2.si düzenleniyor bu sene. 3 yıl boyunca Türkiye’de düzenlenecek turnuvanın 2.si bu sene Sinan Erdem Spor Salonunda gerçekleşiyor. Turnuva, Türkiyede düzenlenmiş en önemli spor organizasyonlarından biri olacak.

Dünya genelinde gerçekleşen toplam 52 adet bayanlar tenis turnuvası sonunda teklerde en iyi 8 ve çiftlerde en iyi 4 takım İstanbul’da mücadele edecek. En prestijli WTA organizasyonu olan TEB BNP Paribas WTA Championships İstanbul, bayan spor organizasyonlarında verilen en büyük ödül olan 4.500.000 doların sahibini bulmasıyla tamamlanacak.

Maç takvimi 21 Ekim’de açıklanacak olan turnuva ile en taze haberleri www.wtaistanbul2012.org adresinden takip edebilirsiniz.