GELDİ YİNE ŞENLİK ZAMANI

Tanrım zaman ne kadar hızlı geçiyor. Geçen sene bu haberi yayınladığım zamanı daha dün gibi hatırlıyorum. Bu sefer daha yayılmış , daha da büyümüş  olarak karşımıza çıkıyor Tünel Şenliği.

İstanbul Jazz Festivali kapsamında bu yıl 3.sü gerçekleşecek  ve saat 18:00 itibariyle başlayacak olan etkinlikte 19 farklı mekanda 30’dan fazla konseri gece geç vakitlere kadar  izleyebilecek, eğlenip coşabileceğiz.

Gece boyunca izleyeceğimiz sanatçılar ve gruplar arasında Eric Vloeimans, Jungle by Night,
New Cool Collective, Lefties Soul Connection, Columbia Jazz Band, Young Fellaz Brass
Band, Gevende, Ntjam Rosie, Salıncak Neş’e ve Dans Orkestrası, Gerhard Aflenzer Broadway Jammers, Çağıl Kaya ‘Happy People’, Jülide Özçelik, Jo Stance, İkiz – Checking In, Ferit Odman Quartet, Volkan Polat Trio, Can Ercan Quartet, İlay Bal ve Gremen Bızıkacıları, Wishboom, Sezgi Olgaç Trio, Ozan Musluoğlu Trio, The 57 Quintet, Phronesis, Zeynep Arabacıoğlu Latino y Ladino Project, Social Inclusion Band, Ateş Tezer Trio
 bulunuyor.

Tabi şenlik bununla da bitmiyor DJ ‘ler eşliğinde gerçekleştirilecek partilerle aşağıdaki mekanlarda devam ediyor :

Otto Sofyalı / Radyo Eksen Session (21.00 – 00.30)
Pera Nostra / Mr.NoName (Dinamo FM) (23.00 – 01.30)
Miss Pizza / Kaan Düzarat (00.00 – 01.30)
Quit / Radikal Partisi: Nazan Özcan, Elif Ekinci, Burak Kuru, Erman Ata Uncu (22.00 – 00.00)
Lokal Tünel / Ali Kuru, Macit Kimyacı, Görkem Çay (23.00 – 04.00)

Tünel ve Galata’nın ana sahneler olduğu şenlikte bazı konserlere katılım ücretsizken mekanlarda yapılacak konserler için bilet almak gerekiyor.

Tünel Şenliği biletlerinizi festival gişeleri ve Biletix’ten temin edebilirsiniz. 7 Temmuz günü saat 15.00′ten itibaren buluşma noktalarında bilet satışı yapılıyor olacakmış.

Tünel Şenliği: 35 TL / Sınırsız Şenlik*: 60 TL

E hadi kalkın gidelim o zaman :)