İSTANBUL’DA BİR SARIŞIN TANRIÇA

Neredeyse 20 yıl önce gördü Türkiye O’nu. O zamanlarda kendinden , yaptıklarından söz ettiriyordu şimdide. Geçen yıllar ondan bir şey eksiltmedi aksine olgunlaştırdı ve bu olgun haliyle bambaşka bir kadını gözler önüne serdi. 55 yaşına geldiğinde kim gibi olmak istersin deseler tek cevabım olurdu :

“ Madonna”

Kolay kolay kimseye hayranlık duymam ama Madonna deyince akan sular duruyor benim nezdimde. Geçtiğimiz günlerde tam da Super Bowl arasında yaptığı showu büyük bir hayranlık ve şaşkınlıkla ağzım açık izlediğimin hemen öncesinde ve Whitney Houstan’ın ölümün haberini alışımın sonrasında duydum ki Türkiye’ye geliyormuş sarışın tanrıça. Ekonomik durumları , krizleri bir kenara bırakacak olursak sanırım 2012’ye damgasını vuracak ve ses getiren olaylarından birisi Madonna ‘nın gelişi olacak.

Madonna’nın 2012 Dünya Turnesi, 29 Mayıs 2012 tarihinde Tel Aviv’den başlayacak. Turne konserleri, spor salonları, stadyumlar ve Quebec’deki Abraham Ovası gibi açıkhava alanlarında gerçekleşecek. Konserler daha sonra, Madonna’nın 20 yıldır konser vermediği Güney Amerika ve Avustralya’da devam edecek. Londra, Paris, Berlin dahil 26 Avrupa şehrinde gerçekleşecek Avrupa konserlerinin ilk ayağı ise 7 Haziran 2012’de İstanbul’da olacak.Bir kere daha sevdim İstanbul seni :)

Neredeyse 15 dakikalık Super Bowl efsanesinden sonra TT Arena bir yandan iyi bir yandan kötü bir tercih. Zira biletleri 24 Şubat Cuma günü itibariyle satışa çıkacak olan Madonna’yı yakın markaja almak istiyorsanız 600 TL yi gözden çıkarmanız gerekiyor.  “ O kadar yakında durmama gerek yok sesini duysam yeter “diyorsanız da 100 TL. vererek  TT Arena kadar büyük bir yerde gece görüşlü dürbünlerle görüntüyü tamamlayabilirsiniz.

Kimine göre anneanne kime göre bir pop ikonu, kimine göre tanrıça .Bana göreyse ölmeden önce yapılması gerekenlerden birisidir Madonna konserinde bulunmak.  Bu yüzden ne yapın ne edin bu konsere gidin.

Super Bowl Show’unu da izlemeden geçmeyin : http://youtu.be/ROkhklj0ZGs?hd=1