İSTANBUUL!!! HAFTA SONU EVDE DURMA DIŞARI ÇIK !!!

Efendim cuma geldi çattı(Bugünü saymayalım). Belki de şimdiden çoğumuzun içinde ” Friday I’m in love ” şarkısı çalmaya bile başladı. Çalışalım çalışmayalım Cuma günü güzeldir. Cuma’nın üzerimizdeki psikolojik etkileri gerçekten şahane bir tez konusu , sosyolojik bir araştırma vb. her şey olabilir. Sevmeliyiz cumaları . Cuma’ yı bayram ilan etmeliyiz hatta. Bu yüzden tatil olsun Cuma. Cuma üzerine yazdığımız bu güzellemelerden sonra ben size Cuma’nın ertesi ve hatta onun da ertesi için yapacağınız bir etkinlik söyleyeyim. Hemen planlarınızı  yapmaya başlayın kafanızda.

Bakın şimdi Cuma’yı bitirdik. Cumartesi biraz geç kalktık. Çünkü akşamdan kalmışız laf aramızda. Olsuuuuunn. Toplaşın arkadaşlarla. Hazırlayın piknik sepetlerinizi . Örtünüz , minderiniz nevaleniz , topunuz, ipiniz , kitabınız, mp3 playerınız … vs. yani size çimler üzerinde güneş tam tepemize çıkmadan saat 11 ‘den akşamın geç vakitlerine kadar dertsiz tasasız, trafikten , şehrin gürültüsünden uzak  bir o yanaaa bir bu yana yuvarlana yuvarlana keyifli bir cumartesi geçirmenizi sağlayacak her şey olsun yanınızda. Eğlence için geri kalan her şey Cumartesi olmadı Pazar “Ücretsiz Kent Festivali”   Sun.Day.Sky Santral İstanbul’da. Şöyle de bir basın bülteni var :

Santralistanbul ve Showhow işbirliğiyle düzenlenen “ücretsiz kent festivali” sun.day.sky, 3. yılında 23-24 Temmuz tarihlerinde yine santralistanbul’da gerçekleşiyor. Açıkhavada, bol güneş, müzik, keyif ve birbirinden farklı aktiviteleriyle eğlenceli ve dinlendirici bir hafta sonuna davetlisiniz.

İstanbul’un “ücretsiz kent festivali” sun.day.sky, 3. yılında yine dopdulu bir içerikle 23–24 Temmuz tarihlerinde santralistanbul’da alternatif ve keyif dolu bir hafta sonu yaşatacak. Her sene bizi bambaşka deneyimlerle buluşturan sun.day.sky, bu yıl da kaçırılmayacak sürprizlerle dolu.

sun.day.sky’da kimler ve neler var?

Müzik gruplarının canlı performansları, genç tasarımcıların son koleksiyonları, markaların ilginç ürünleri, DJ’lerin performansları, Plak Pazarı’nın bağımsız ve alternatif plak dükkanları, santralatölye’nin çocuklar için tasarladığı atölye ve oyun alanı, Özgür Hisset Alanı’nın aktiviteleri sun.day.sky’ın içerikleri arasında.

Santralistanbul ve showhow işbirliği ile düzenlenen sun.day.sky, üçüncü yılında 23- 24 Temmuz’da bol güneş, iyi müzikler, lezzetli yemekler eşliğinde, Plak Pazarı’nda eski plakları karıştırmak, Bazaar alanında kentin genç tasarımcılarının standlarından alışveriş yapmak veya yemyeşil çimlerin üzerinde gün boyunca dinlenmek isteyen herkesi santralistanbul’a davet ediyor.

Türkiye’nin yegane çocuk canlısı festivali sun.day.sky, çocukları yine unutmuyor! Siz güneşin keyfini çıkartırken çocuklarınız santralatölye’nin yürüttüğü atölyelerde hem eğlenecek hem öğrenecek.

Ayrıca, santralistanbul’da yer alan sergileri henüz ziyaret etmemiş olan festivalciler için de sergi galerileri ve Enerji Müzesi de kapılarını açık tutacak.

Eğlenceli ama aynı zamanda dinlendirici bir hafta sonu için İstanbullular, santralistanbul’da 23-24 Temmuz 11:00’den akşam 22:00’a kadar, güneş, gün ve gökyüzünü birleştiren festival sun.day.sky’da buluşuyor olacak!

Detaylar ve güncellenen program sundaysky.net ve santralistanbul.org’da

Tarih      : 23 – 24 Temmuz Cumartesi ve Pazar Saat          : 11:00 – 22:00 Yer : santralistanbul