Pub severler sizlere yeni bir haberimiz var, The North Shield Kurtköy Aralık ayında açılıyor!

IMG_0602IMG_0710 IMG_0626 IMG_0660

The North Shield Kurtköy Elit Perla Palas’ta Açılıyor!

İsmini İngiltere’deki Newcastle limanının yanındaki küçük bir kasabadan alan ve tipik bir İngiliz Pub’ı olan ‘The North Shield Kurtköy’ Elit Perla Palas ‘ta Aralık ayında açılıyor…
Bir aile şirketinin ilk olarak 1990 yılında İstanbul Ataköy Marina’da açtığı bu mekân, sonrasında vermiş olduğu franchising ile Türkiye genelinde 15 şubeye kadar yükseldi. 16. Şubesi olan ‘The North Shield Kurtköy’ göz alıcı dekorasyonu ve zengin menü çeşitliliği ile size kusursuz bir Pub atmosferine adım atmayı garanti ediyor.

Mekânın girişinde sizi karşılayan şövalyeden, önüne kurulduğunuzda sizi bir lord gibi hissettirecek şömineye kadar her detay ayrı ayrı ilginizi çekecek. Siparişinizi beklerken mekânın içerisindeki mimari dokunuşlara ve huzur veren atmosferine kapılıp gideceğiniz aşikâr.

The North Shield’in katalog kıvamındaki menüsünden seçim yapmak kolay değil, özellikle dünya mutfakları bölümünde seçenekler bir hayli fazla. İştah açıcı birbirinden farklı çeşitler seçim yapmakta sizi epeyce bir zorlayacak gibi. Ayrıca hafta içi belirli saatlerde düzenlenecek ‘’Happy Hour’’da sizi güzel sürprizler bekliyor olacak.
İş çıkışı keyifli sohbetlerin yapıldığı, hafta sonu kendinizi mutlaka uğramak zorunda hissedeceğiniz ayrıca Digitürk maçlarını da ücretsiz izleyebileceğiniz bir Pub ‘The North Shield Kurtköy’.

Bu eşsiz mekâna gelirken rezervasyonunuzu yaptırmayı unutmayın!

Yenişehir Mahallesi. Osmanlı Bulvarı Elit Perla Palas No:13/2 Pendik İstanbul Tel: 0 216 482 19 51