SEVGİLİSTANBUL

Kimimiz bu güne önem veriyor ” Bir kırmızı gül alsam hiçte fena olmaz diyor.” bazılarımız o gün sevdiceğine tüm hayal gücünü kullanarak en yaratıcı hediyeyi sunuyor. Bazılarımız içinse “Sevgililer Günü”  kapitalist düzenin tam bir aldatmacası anlamına geliyor. 2.kategoridekiler için fikirlerine saygı duymaktan öte yapılacak bir şey yok. Bu yazımız şimdiden ” Bu yıl acaba ne alsam ?” derdine düşenler için gelsin. Zira bu hediyeyi ben çok yaratıcı ve özel buldum. Bakalım siz nasıl bulacaksınız. Belki sevgilinize kendi ellerinizle yaptığınız camdan bir kalp hediye edersiniz.

En farklı ve özel sevgililer günü hediyesini yapmak istiyorsanız, özgün bir hediye arıyorsanız, ister platonik ister karşılıklı aşkla ama aşkla doluysanız, Cam Ocağı Vakfı’na gelin…

Aşkınızın ateşiyle camın sıcaklığını birleştirin, duygularınızı yansıtan renklerle, kendi nefesinizle şekillendirin kalbinizi. Hediyenizi eşsiz ve özgün kılın. ‘Cam’dan bir kalp sunun. Cam Ocağı Vakfı “ne olursan ol ama aşk ile dolu ol “etkinlik programı kapsamında ilk kalp 50 TL. Benim sevdiğim çok der de daha fazla yapmak isterseniz ikinci ve sonrasi ise 35 TL.

Sevgililer günü kalp atölye çalışmaları tarihleri;

28 Ocak Cumartesi

4 Şubat Cumartesi

11 Şubat Cumartesi

Saat: 13.00 / 16.00 arasında kalbi aşıkla atan herkesi bekliyoruz. Cam üfleme yöntemi ile dilediğiniz renkte kalbinizi yapabilir, ya da dilerseniz hazır kalplere sevdiğinize özel bir mesaj yazabilirsiniz. Ortalama yarım saat sürecek bu atölye çalışmasında, katılımcılar üfleme tekniği ile istedikleri renklerde camdan kalpler yapıyor. Üzerine isim de yazabileceğiniz cam kalpleriniz iki gun sonra size ya da dilerseniz sevdiginize kargo ile yollanıyor.

Cam üfleme tekniğinin yanı sıra, füzyon tekniği ile de cam tabak üzerine dilediğiniz deseni yapıp sevdiklerinize hediye etme seçeneği de var.

Sevgililer günü etkinliğine katılanlara mini hediyeniz Cam Ocağı Vakfı’ndan… Rezervasyon için; 0216 433 36 93 / emre@glassfurnace.org