TINDERSTICKS KONSERİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Tindersticks & Claire Denis

Bu yıl İstanbul konser açısından altın yılını yaşıyor desek abartmış olmayız sanırım. Arka arkaya güzel konser haberleri alıyoruz. Daha önce görmeyi hayal bile edemeyeceğimiz grupları ya da sanatçıları İstanbul sahnelerinde görüyoruz, göreceğiz. Bu bizim için gerçekten çok sevindirici. Haberi duyulduğunda hayranlarını çocuklar gibi şen eden Tindersticks ise İstanbul’a konuk olan gruplardan sadece bir tanesi.

Fransız sinemasının “auteur” yönetmenlerinden Claire Denis ve filmlerinde sık sık beraber çalıştığı İngiliz rock grubu Tindersticks, İstanbul Film Festivali 30. Yıl Özel Etkinliği kapsamında bu gece saat 21:00 de Fulya Sanat Merkezi’nde hayranlarıyla buluşacak . Tindersticks, Claire Denis ile işbirliklerinin 15. yıldönümü vesilesiyle düzenlenen konserde yönetmenin beş filminden görüntüler eşliğinde, bu filmler için besteledikleri parçaları seslendirecek.

Bu akşam ki  konsere saatler kaldı.  Tindersticks severler için heyecan doruktadır eminim. Onlar konser saatini beklerken güzel bir Tindersticks parçasıyla geçemk bilmeyen saatlere fon müziği yapalım ve iyi eğlenceler dileyelim :

Tags: